Laravel Izstrāde & Atbalsts

– Ar funkcijām bagāts PHP ietvars, kas vienkāršo sarežģītu tīmekļa lietojumprogrammu izstrādi.

– Nodrošina modulāru un mērogojamu arhitektūru, ļaujot izstrādātājiem izveidot uzturējamu un paplašināmu kodu.

– Laravel intuitīvā sintakse un plašā dokumentācija padara to par izstrādātājiem draudzīgu sistēmu, samazinot izstrādes laiku un pūles.

Vairāk Kā 150+ Zīmolu mums uzticas

Kļūsti Par Nākošo Veiksmes Stāstu

Pielāgošana un elastība

Laravel piedāvā augstu pielāgošanas un elastības līmeni, ļaujot izstrādātājiem pielāgot tīmekļa lietojumprogrammas konkrētām biznesa vajadzībām. Ar savu modulāro struktūru un plašajām bibliotēkām Laravel sniedz iespēju izstrādātājiem izveidot mērogojamus un funkcijām bagātus tīmekļa risinājumus, kas atbilst unikālajām prasībām.

Efektīva satura pārvaldība

Laravel iespējas pārsniedz tradicionālo tīmekļa izstrādi, ļaujot izstrādātājiem pārvaldīt saturu tā, it kā tas būtu CMS. Laravel vienkāršo satura rediģēšanu un pārvaldību, ļaujot veikt atjauninājumus reāllaikā bez nepieciešamības iedziļināties valodu failos vai veidnēs. Šī racionalizētā pieeja uzlabo sadarbību starp izstrādātājiem un kolēģiem, kas nav izstrādātāji, atvieglojot netraucētu satura izvietošanu un nodrošinot precizitāti visās tīmekļa lapās.

SEO optimizācija un meta tagi

Izstrādātāji var izmantot Laravel elastību, lai optimizētu tīmekļa lapas SEO vajadzībām, viegli iestatot lapu nosaukumus un metatagus. Laravel veidņu sistēma ļauj dinamiski ģenerēt metatagus un lapu nosaukumus, nodrošinot, ka tīmekļa lietojumprogrammas ir draudzīgas meklētājprogrammām un nodrošina vienmērīgu lietotāja pieredzi

Progresīvās WEB aplikācijas

Laravel dod iespēju izstrādātājiem izveidot progresīvās web aplikācijas (PWA), kas piedāvā nevainojamu lietotāja pieredzi dažādās ierīcēs. Izmantojot Laravel elastību un modernās tīmekļa tehnoloģijas, izstrādātāji var izveidot PWA ar tādām funkcijām kā bezsaistes piekļuve, pašpiegādes paziņojumi un sākuma ekrāna instalēšana. Ar Laravel intuitīvo sintaksi un spēcīgām bibliotēkām, ar Laravel izstrādātās PWA ir atsaucīgas, drošas un augstas veiktspējas, uzlabojot lietotāju iesaisti un pieejamību dažādās platformās.

Klientu darbi

Ko mūsu klietni saka

Mūsu vietne bija novecojusi, un radās komunikācijas problēmas ar iepriekšējo pakalpojumu sniedzēju. Ļoti priecājamies, ka mūsu ceļā ir parādījies WD Market. Tagad mums ir jauna moderna vietne mnmebeles.lv ar lielisku UI/UX dizainu. Komunikācija ar uzņēmumu ir nevainojama. Uzsākot auglīgu sadarbību ar WDM, ar viņu palīdzību turpinām attīstīties.

Ļubova

E-Commerce manager
Mana pieredze ar WD Market komandu ir bijusi lieliska. Viņi nemanāmi pārņēma mūsu iepriekš izstrādāto uz WordPress balstīto tīmekļa veikalu un ir nodrošinājuši pastāvīgu apkopi. Viņu tehniskā pieredze ir acīmredzama viņu risinājumos un uzlabojumu ieteikumos. Atsaucīgs un uzmanīgs pret detaļām. Saprātīgas cenas. Var ieteikt.
Kristīne Prāmniece
E-Commerce manager
Sadarbojāmies Sia Kokos mājaslapas jautājumos. Savas lietas spečuki. Vajadzības gadijumā operatīvi atrisina jebkuru problēmu kas var atgadīties ar lapu. Neierobežojas tikai ar tehnisko darbu izpildi, bet arī palīdz atrast optimālus risinājumus un proaktīvi sniedz dažādas rekomendāciajs kā uzlabot lapas efektivitāti! Iesakam
Andris Vizulis
Head of Marketing
Lieliska sadarbība, veicot sarežģītu mājaslapas uzturēšanu un meklējot nestandarta risinājumus. Profesionāla pieeja un atbalsts! Novērtēju uz mērķi orientētu komandas darbu!
Liene Valdniece
E-Commerce manager
WD Market piedāvāja dažādus ieteikumus un risinājumus mūsu zīmola vajadzībām. Atsaucīgs un vienmēr gatavs atrast kompromisus visās situācijās.
Evija Zuja
Marketing manager
Esam sadarbojušies vairākos projektos, vienmēr viss iet raiti. Kā arī ļoti patīk WDMarket Agile pieeja ar iespēju pielāgoties klienta vajadzībām jebkurā momentā.
Deniss Mihailovs
IT Project manager

Biežāk Uzdotie Jautājumi

Protams! WooCommerce pašlaik ir viena no visvairāk izvēlētajām un izmantotajām e-komercijas platformām. Tā ir pieejama bez maksas un atvērta jebkuram, kas vēlas to izmantot. WooCommerce piedāvā plašas pielāgošanas iespējas, ļaujot jums pielāgot savu tiešsaistes veikalu precīzi atbilstoši jūsu biznesa prasībām. Turklāt, šī platforma ir optimizēta meklētājprogrammām, kas nozīmē, ka jūsu veikals var viegli sasniegt augstas pozīcijas Google meklēšanas rezultātos, pateicoties vienkārši veicamajiem SEO iestatījumiem.
WooCommerce veikali ir droši, ja tiek pievērsta uzmanība vairākiem kritiski svarīgiem drošības aspektiem. Tas ietver nepārtrauktu servera programmatūras atjaunināšanu, lai garantētu aizsardzību pret jaunākajiem zināmajiem apdraudējumiem. Tāpat būtiska ir WordPress un WooCommerce sistēmu, kā arī visu izmantoto paplašinājumu un moduļu regulāra atjaunināšana, kas nodrošina to, ka jūsu sistēma ir aprīkota ar jaunākajiem drošības uzlabojumiem un funkcijām. Ne mazāk svarīga ir augstas kvalitātes programmēšana, kas var novērst jebkādas sistēmas nestabilitātes vai drošības problēmas. Ja šie drošības pasākumi tiek pienācīgi ievēroti un pastāvīgi monitorēti, jūsu veikalam vajadzētu būt drošam. Mēs esam gatavi uzņemties šo atbildību, lai jūs varētu būt droši par savu veikala drošību.
Ir daudz alternatīvu WooCommerce, piemēram, Shopify, Magento, PrestaShop, un katrai no tām ir savi stiprie un vājie punkti. Lai izvēlētos visatbilstošāko platformu, ir svarīgi veikt rūpīgu salīdzinājumu, ņemot vērā jūsu konkrētās biznesa prasības un mērķus. Šādā izvēlē būtiska loma ir padziļinātai konsultācijai ar ekspertu, kas spēs detalizēti analizēt jūsu vajadzības un izvirzīt atbilstošāko e-komercijas risinājumu.
Pēc jūsu interneta veikala izveides, mēs piedāvājam iespēju integrēt jaunas vai papildus funkcijas, kas ir viena no WooCommerce platformas galvenajām priekšrocībām – plašais moduļu klāsts, kas pieejams paplašinājumiem. Mēs esam gatavi pielāgot un integrēt jebkuru no pieejamajiem moduļiem vai pat izstrādāt unikālu risinājumu, kas būtu specifiski piemērots tieši jūsu uzņēmuma vajadzībām.
Mēs noteikti iesakām pievērst uzmanību SEO optimizācijai. Lai gan mūsu izstrādātais interneta veikals ir optimizēts atbilstoši labākajām SEO praksēm un ir draudzīgs meklētājprogrammām, vienmērīga un augsta pozīcija Google meklēšanas rezultātos prasa pastāvīgu un mērķtiecīgu darbu. Tāpēc, lai nodrošinātu, ka jūsu veikala apmeklējumu skaits turpina augt, mēs piedāvājam specializētus SEO optimizācijas pakalpojumus tieši interneta veikaliem.
Ir iespējams pārvaldīt WooCommerce veikalu patstāvīgi, iztiekot bez programmētāju pastāvīgas iesaistes (Satura maiņa, stilistika). Taču, lai optimizētu laiku un resursus, mēs iesakām jaunu funkciju pievienošanu un lielākus veikala atjauninājumus uzticēt kvalificētiem programmētājiem. Šāda pieeja ļauj jūsu uzņēmuma personālam efektīvāk koncentrēties uz svarīgām darbībām.