E-Komercijas stratēģija [Bezmaksas]

Ietaupi 30 000 – 40 000/Gadā (Darbinieka izmaksas gadā)

Piedāvājam bezmaksas e-komercijas stratēģijas izveidi, kas pavērs jūsu biznesa iespējas. Piesakies jau šodien un veido savu izaugsmes stāstu ar mums!

Mums uzticas

Kļūsti Par Nākošo Veiksmes Stāstu

Iegūsti vairāk

Individuāla stratēģija

Saņemsiet rūpīgi izstrādātu plānu, kas pielāgots tieši jūsu biznesa mērķiem un vajadzībām, kas palīdzēs jums optimizēt sava e-komercijas uzņēmuma darbību.

Konkurences izpratne

Iegūstot skaidru izpratni par tirgus konkurenci, jūs varēsiet identificēt un izmantot savas unikālās priekšrocības, kas savukārt palīdzēs jūsu uzņēmumam izcelties un piesaistīt vairāk klientu.

Pārdošanas veicināšana

Uzzināsiet, kā efektīvi sasniegt savu mērķauditoriju un pārvērst interesentus par klientiem. Mēs sniegsim praktiskus padomus par to, kā uzlabot jūsu mārketingu un pārdošanas taktiku.

Tehnoloģiskā uzlabošana

Mūsu ieteikumi par dažādu tehnoloģiju un rīku izmantošanu jūsu biznesā palīdzēs jums paaugstināt efektivitāti un uzlabot klientu iepirkšanās pieredzi,

Pilnīgi bezmaksas

Jums nebūs jāsatraucās par ieguldījumiem stratēģijas izstrādei, jo mēs to paveiksmim bez maksas, pierādot savu profesionālismu un bagātās zināšanas.

Ilgtermiņa izaugsme

Izstrādāsim ilgtermiņa plānu, kas jūs labāk sagatavos nākotnes izaicinājumiem un iespējām. nodrošiniet sava biznesa ilgtspēju un veiciniet pastāvīgu izaugsmi.

Biznesa un E-Komercijas audits

Mēs rūpīgi izanalizēsim jūsu esošo pozīciju un e-komercijas platformu, lai identificētu iespējamos uzlabojumus. Šis audits ir pamats efektīvai stratēģijas izveidei, kas veicinās jūsu interneta veikala izaugsmi.

E-Komercijas startēģijas izveide

Mēs izstrādāsim personalizētu e-komercijas stratēģiju, kas precīzi atbilst jūsu biznesa mērķiem un klientu vajadzībām. Šis solis nodrošinās jūsu interneta veikalam maksimālu konkurētspēju.

Realizācija un rezultāts

Īstenojot izstrādāto e-komercijas stratēģiju, iespējams sasniegsiet mērķtiecīgu klientu piesaisti un palielinātu konversiju,tādā veidā palielinot interneta veikala pārdošanas apjomu un peļņu.

Individuāls plāns tieši Tavam uzņēmumam

Individuāli ieteikumi tieši Tavam Interneta veikalam, kad vien nepieciešams

Ko Saka Mūsu Klienti

Mūsu vietne bija novecojusi, un radās komunikācijas problēmas ar iepriekšējo pakalpojumu sniedzēju. Ļoti priecājamies, ka mūsu ceļā ir parādījies WD Market. Tagad mums ir jauna moderna vietne mnmebeles.lv ar lielisku UI/UX dizainu. Komunikācija ar uzņēmumu ir nevainojama. Uzsākot auglīgu sadarbību ar WDM, ar viņu palīdzību turpinām attīstīties.

Ļubova

E-Commerce manager
Mana pieredze ar WD Market komandu ir bijusi lieliska. Viņi nemanāmi pārņēma mūsu iepriekš izstrādāto uz WordPress balstīto tīmekļa veikalu un ir nodrošinājuši pastāvīgu apkopi. Viņu tehniskā pieredze ir acīmredzama viņu risinājumos un uzlabojumu ieteikumos. Atsaucīgs un uzmanīgs pret detaļām. Saprātīgas cenas. Var ieteikt.
Kristīne Prāmniece
E-Commerce manager
Sadarbojāmies Sia Kokos mājaslapas jautājumos. Savas lietas spečuki. Vajadzības gadijumā operatīvi atrisina jebkuru problēmu kas var atgadīties ar lapu. Neierobežojas tikai ar tehnisko darbu izpildi, bet arī palīdz atrast optimālus risinājumus un proaktīvi sniedz dažādas rekomendāciajs kā uzlabot lapas efektivitāti! Iesakam
Andris Vizulis
Head of Marketing
Lieliska sadarbība, veicot sarežģītu mājaslapas uzturēšanu un meklējot nestandarta risinājumus. Profesionāla pieeja un atbalsts! Novērtēju uz mērķi orientētu komandas darbu!
Liene Valdniece
E-Commerce manager
WD Market piedāvāja dažādus ieteikumus un risinājumus mūsu zīmola vajadzībām. Atsaucīgs un vienmēr gatavs atrast kompromisus visās situācijās.
Evija Zuja
Marketing manager
Esam sadarbojušies vairākos projektos, vienmēr viss iet raiti. Kā arī ļoti patīk WDMarket Agile pieeja ar iespēju pielāgoties klienta vajadzībām jebkurā momentā.
Deniss Mihailovs
IT Project manager

Biežāk Uzdotie Jautājumi

Mēs ticam, ka spējam palīdzēt un dalīties ar savu iegūto pieredzi, lai sniegtu iespēju e-komercijas uzņēmumiem augt un attīstīties. Šī ir arī lieliska iespēja mums apliecināt savas spējas pielotojot tās prakstiski.

Mūsu bezmaksas e-komercijas stratēģija palīdzēs Jums gūt skaidru izpratni par to, kā uzlabot savu e-komercijas biznesu, sniedzot konkrētus soļus un ieteikumus tā pilnveidošanai. Tas sniegs Jums iespēju palielināt pārdošanas apjomus, uzlabot klientu iepirkšanās pieredzi un izcelties tirgū.

Jūs varat sazināties ar mums, ierodoties uz tikšanos klātienē, izmantojot e-pastu, tiešsaistes čatu mūsu mājaslapā, zvanot uz mūsu uzņēmuma tālruni vai noorganizējot tiešsaistes tikšanos caur videozvana platformām.