WooCommerce Izstrāde/Uzturēšana

Mēs esam šeit, lai sniegtu jums visus nepieciešamos rīkus, lai Jūs būtu konkurētspējīgi mūsdienu e-komercijas vidē. Mēs varēsim izveidot WooCommerce veikalu tieši jūsu vajadzībām un sniegt ātru atbalstu izmisuma brīžos.

Vairāk Kā 150+ Zīmoli Uzticas

Ko Klienti saka

Fleksibls un Ērts Risinājums

Lietotājiem Draudzīgs

WooCommerce ir izstrādāts tā, lai to būtu viegli lietot gan pieredzējušiem, gan jauniem uzņēmumiem.

Plašas pielāgošanas iespējas

Izmantojot tūkstošiem bezmaksas un maksas spraudņu, WooCommerce ļauj izveidot tieši tādu tiešsaistes veikalu, kādu vēlaties.

Efektīvs SEO

Veikala optimizēšana meklētājprogrammām ir efektīvāka, lai jūsu produkti tiktu rādīti augstāk meklēšanas rezultātos.

Dažādas Apmaksas Iespējas

WooCommerce atbalsta plašu maksājumu apstrādātāju klāstu, sākot no PayPal un Stripe līdz daudziem citiem, nodrošinot, ka jūsu klienti var veikt maksājumus viegli un droši.

Jaudīgi Analytics rīki

WooCommerce piedāvā iebūvētus analītikas rīkus, kas sniedz svarīgus datus par jūsu veikala veiktspēju

Viegli atrast palīdzību

Tiešsaistes forumi, raksti un apmācības kursi piedāvā vērtīgus resursus problēmu risināšanai un jaunu funkciju apguvei.

Advancēta filtrēšana

Mūsu pieeja uzlabotajai filtrēšanai Woocommerce platformā ļauj jūsu klientiem ātri un precīzi atrast to, ko viņi meklē, izmantojot pielāgotus filtrus, piemēram, cenu diapazonus, kategorijas, zīmolus un vērtējumus. Tas ne tikai uzlabos lietotāja pieredzi, bet arī veicinās pārdošanas apjomus un uzlabos jūsu veikala SEO veiktspēju.

Paļaujoties uz mūsu plašo pieredzi WordPress rīku izmantošanā, mēs izstrādājam un integrējam progresīvas filtrēšanas sistēmas, kas ir optimizētas gan ātrai funkcionalitātei, gan atsaucīgam dizainam, nodrošinot, ka jūsu veikals ir pieejams un ērti lietojams jebkurā ierīcē.

Viegli Lietojama Navigācija

Mūsu uzlabotie navigācijas risinājumi Woocommerce veikaliem ir izstrādāti, lai nodrošinātu intuitīvu un ērtu pircēja ceļojumu. Ieviešot vienkāršotu, bet ļoti funkcionālu navigācijas sistēmu, mēs palīdzam jūsu klientiem ātri atrast to, ko viņi meklē, vienlaikus uzlabojot viņu kopējo iepirkšanās pieredzi un veicinot pārdošanas apjomus.

Mēs izmantojam modernās tehnoloģijas un pievilcīgus dizaina risinājumus, lai izveidotu pielāgotu navigācijas struktūru, kas atspoguļo jūsu veikala unikālo identitāti un preču klāstu. Tas ietver atsaucīgu dizainu, kas ir optimizēts visām ierīcēm, un ātras funkcionalitātes navigācijas elementus, kas veicina lielāku klientu apmierinātību un biznesa izaugsmi.

Pielāgots Telefoniem

Mūsu speciālistu komanda nodrošinās, ka jūsu Woocommerce veikals ir pilnībā optimizēts mobilajām ierīcēm, nodrošinot lielisku iepirkšanās pieredzi klientiem, kuri apmeklē jūsu veikalu pa tālruni. Mēs izstrādājam mobilajām ierīcēm draudzīgu dizaina un funkcionalitātes risinājumus, kas ļaus jūsu veikalam izcelties un piesaistīt plašāku klientu loku.

Lielais interneta lietotāju skaits, kas izmanto mobilās ierīces, lai iepirktos tiešsaistē, ir padarījis šo funkciju par absolūti nepieciešamu visiem e-komercijas uzņēmumiem. Pielāgojoties klientu vajadzībām, mēs palīdzam palielināt reklāmguvumu līmeni un uzlabot klientu apmierinātību, veicinot jūsu biznesa izaugsmi.

Viegla Rediģēšana

Mēs saprotam vienkāršības un efektivitātes nozīmi veikalu pārvaldībā. Tāpēc mēs piedāvājam risinājumus, kas ļauj ērti rediģēt un atjaunināt savu Woocommerce veikalu, nodrošinot iespēju ātri reaģēt uz tirgus izmaiņām un klientu vajadzībām. No produktu pievienošanas līdz akciju konfigurēšanai — viss ir izstrādāts, ņemot vērā lietotāja ērtības.

Mūsu mērķis ir padarīt Woocommerce veikala rediģēšanu un pārvaldību pieejamu ikvienam neatkarīgi no tehniskajām prasmēm. Izmantojot intuitīvus rediģēšanas rīkus un skaidrus norādījumus, mēs nodrošinām, ka varat viegli veikt izmaiņas un uzlabojumus savā veikalā, nodrošinot saviem klientiem jaunu un aktuālu piedāvājumu klāstu.

Krāsas, Izmēri un Citas Variācijas

Krāsu, izmēru un citu elementu personalizēšana ir svarīga, lai jūsu produkti un zīmols izceltos e-komercijas tirgū. Sniedziet klientiem vislabāko iepirkšanās pieredzi savā unikālajā zīmola veikalā.

Mūsu pieredzējušie speciālisti sadarbosies ar Jums, lai izveidotu pielāgotas un efektīvas produktu lapas, kas nostiprinās Jūsu zīmola pozīcijas tirgū un veicinās klientu ilgtermiņa uzticību un lojalitāti.

Klientu kabinets, grozs, vēlmju saraksts, meklētājs

Dodiet saviem klientiem iespēju izveidot savu profilu Jūsu interneta veikalā, ļaujot ērti meklēt sev tīkamās preces, pievienot dažas preces vēlmju sarakstam vai ievietot iepirkumu grozā. Šīs funkcijas ne tikai atvieglo iepirkšanās procesu, bet arī palīdz palielināt pārdošanas apjomu, ļaujot klientiem veikt vairāk funkciju ar jūsu piedāvātajiem produktiem.

Mūsu komanda parūpēsies, lai jūsu klients varētu ērti un intuitīvi iepirkties, uzlabojot iepirkšanās pieredzi un veicinot klientu lojalitāti. Šīs funkcijas varēsim pielāgot Jūsu un mūsu klientu prasībām, nodrošinot gan funkcionalitāti, gan ērtu un pievilcīgu dizainu.

Klientu Darbi

Ko Mūsu Klietni Saka

Mūsu vietne bija novecojusi, un radās komunikācijas problēmas ar iepriekšējo pakalpojumu sniedzēju. Tagad mums ir jauna moderna vietne mnmebeles.lv ar lielisku UI/UX dizainu. Komunikācija ar uzņēmumu ir nevainojama. Uzsākot auglīgu sadarbību ar WDM, ar viņu palīdzību turpinām attīstīties. Noteikti iesakām WD Market mājas lapas izveidei un uzņēmuma izaugsmei!

Lubova

E-Komercijas Vadītāja
Mana pieredze ar WD Market komandu ir bijusi lieliska. Viņi nemanāmi pārņēma mūsu iepriekš izstrādāto uz WordPress balstīto tīmekļa veikalu un ir nodrošinājuši pastāvīgu apkopi. Viņu tehniskā pieredze ir acīmredzama viņu risinājumos un uzlabojumu ieteikumos. Atsaucīgs un uzmanīgs pret detaļām. Saprātīgas cenas. Var ieteikt

Kristine Pramniece

E-Komercijas vadītāja
Sadarbojāmies Sia Kokos mājaslapas jautājumos. Savas lietas spečuki. Vajadzības gadijumā operatīvi atrisina jebkuru problēmu kas var atgadīties ar lapu. Neierobežojas tikai ar tehnisko darbu izpildi, bet arī palīdz atrast optimālus risinājumus un proaktīvi sniedz dažādas rekomendāciajs kā uzlabot lapas efektivitāti! Iesakam
Andris Vizulis
Mārketinga Vadītājs
Lieliska sadarbība, veicot sarežģītu mājaslapas uzturēšanu un meklējot nestandarta risinājumus. Profesionāla pieeja un atbalsts! Novērtēju uz mērķi orientētu komandas darbu!
Liene Valdniece
Mārketinga Vadītāja
Esam sadarbojušies vairākos projektos, vienmēr viss iet raiti. Kā arī ļoti patīk WDMarket Agile pieeja ar iespēju pielāgoties klienta vajadzībām jebkurā momentā.
Evija Zuja
Marketing manager
Esam sadarbojušies vairākos projektos, vienmēr viss iet raiti. Kā arī ļoti patīk WDMarket Agile pieeja ar iespēju pielāgoties klienta vajadzībām jebkurā momentā.
Deniss Mihailovs
IT Projektu Vadītājs

Bieži Uzdotie Jautājumi

Protams! WooCommerce šobrīd ir viena no visvairāk izvēlētajām un izmantotākajām e-komercijas platformām. Tas ir pieejams bez maksas un pieejams ikvienam, kas to vēlas izmantot. WooCommerce piedāvā plašas pielāgošanas iespējas, kas ļauj jums pielāgot tiešsaistes veikalu tieši jūsu biznesa prasībām. Turklāt šī platforma ir optimizēta meklētājprogrammām, kas nozīmē, ka jūsu veikals var viegli sasniegt augstas pozīcijas Google meklēšanas rezultātos, pateicoties vienkāršiem SEO iestatījumiem.
WooCommerce veikali ir droši, ja tiek pievērsta uzmanība vairākiem būtiskiem drošības aspektiem. Tas ietver pastāvīgu servera programmatūras atjaunināšanu, lai garantētu aizsardzību pret jaunākajiem zināmajiem draudiem. Ir svarīgi arī regulāri atjaunināt savas WordPress un WooCommerce sistēmas, kā arī visus izmantotos paplašinājumus un moduļus, lai nodrošinātu, ka jūsu sistēma ir aprīkota ar jaunākajiem drošības uzlabojumiem un funkcijām. Ne mazāk svarīga ir kvalitatīva programmēšana, kas var novērst jebkādas sistēmas nestabilitātes vai drošības problēmas. Ja šie drošības pasākumi tiek pareizi ievēroti un pastāvīgi uzraudzīti, jūsu veikalam jābūt drošam. Mēs esam gatavi uzņemties šo atbildību, lai jūs varētu būt pārliecināti par sava veikala drošību.
WooCommerce ir daudz alternatīvu, piemēram, Shopify, Magento, PrestaShop, un katrai no tām ir savas stiprās un vājās puses. Lai izvēlētos piemērotāko platformu, ir svarīgi veikt rūpīgu salīdzinājumu, ņemot vērā jūsu specifiskās biznesa prasības un mērķus. Svarīga loma šādā izvēlē ir padziļinātai konsultācijai ar ekspertu, kurš spēs detalizēti izanalizēt Jūsu vajadzības un piedāvāt piemērotāko e-komercijas risinājumu.
Pēc Jūsu interneta veikala izveides piedāvājam iespēju integrēt jaunas vai papildus funkcijas, kas ir viena no galvenajām WooCommerce platformas priekšrocībām – plašais paplašinājumiem pieejamais moduļu klāsts. Mēs esam gatavi pielāgot un integrēt jebkuru no pieejamajiem moduļiem vai pat izstrādāt unikālu risinājumu, kas būtu īpaši piemērots jūsu uzņēmuma vajadzībām.
Noteikti iesakām pievērst uzmanību SEO optimizācijai. Lai gan mūsu interneta veikals ir optimizēts atbilstoši labākajai SEO praksei un ir draudzīgs meklētājprogrammām, stabila un augsta pozīcija Google meklēšanas rezultātos prasa pastāvīgu un koncentrētu darbu.