Magento izstrāde
un atbalsts

Mēs esam šeit, lai dotu tev visus nepieciešamos instrumentus, kas ļaus tev būt konkurētspējīgam mūsdienu e-komercijas vidē. Spēsim izstrādāt WooCommerce veikalu tieši Tavām vajadzībām un sniegsim ātru atbalstu izmisuma brīžos.
Video

Mums uzticas

Kļūsti Par Nākošo Veiksmes Stāstu

Veiktspēja un Ātrums

Ātrāks lapu ielādes laiks un uzlabota kopējā veiktspēja, pateicoties pilnas lapas kešošanai, optimizētam kodam un samazinātai servera slodzei.

Daudzpusīgs Dizains

Magento 2 piedāvā pielāgojamas tēmas jau no paša sākuma, nodrošinot mobilajām ierīcēm draudzīgu iepirkšanās pieredzi, kas mobilajā laikmetā kļūst aizvien svarīgāk.

Uzlabots Administrēšanas Interfeiss

Administrēšanas panelis piedāvā lietotājam draudzīgu, intuitīvu interfeisu ar drag-and-drop iespējām, padarot veikala pārvaldību vieglāku tirgotājiem.

Vienkāršots Norēķinu Process

Magento 2 piedāvā vienkāršotu un ātrāku norēķinu procesu ar samazinātu soļu skaitu, samazinot groza pamešanas koeficentu un uzlabojot konversijas.

Uzlabota Aizsardzība

Uzlabotas drošības funkcijas, piemēram, uzlabota datu šifrēšana, bieži drošības atjauninājumi un PCI atbilstība, samazinot datu pārkāpumu risku.

Mērogojamība un Veiktspēja

Izstrādāts, lai apstrādātu lielāku lietotāju plūsmas apjomu padarot to par labāku izvēli augošiem uzņēmumiem. Atbalsta datu bāzes koplietošanu, uzlabojot veiktspēju.

Ātra, ērta un patīkama apmaksa

Magento 2 piedāvā vieglāku un ātrāku apmaksas procesu, ar mazāku darbību skaitu, kas jāveic pirms iegādes, tādejādi samazinot “pamesto grozu” koeficientu un palielinot konversiju. Apmaksas process ir viens no svarīgākajiem procesiem klientam, tieši šī procesa laikā klients var pārdomāt vai atteikties no pirkuma, tādēļ ir būtiski nodrošināt, saprotamu, ērtu un pārskatāmu preču apmaksu.

Mūsu speciālistu komanda parūpēsies par to, lai šis Jūsu interneta veikala aspekts ir atbilstošs gan Jūsu prasībām, gan klientu vajadzībām.

Hyva-speed-results 1

Ātrs ielādes ātrums

Ātrs internetveikals ir viens no visbūtiskākajiem aspektiem šajā nozarē. Tas ne tikai nodrošina klientu apmierinātību, bet arī labi ietekmē SEO. Jūsu klienti nevēlēsies iepirkties Jūsu veikalā, ja šis process nav pietiekami ātrs. Lēns lapu vai meklēšanas rezultātu ielādes laiks var likt Jūsu klientiem pamest Jūsu internet veikalu. Meklētāj programmas spēj pašas noteikt Jūsu e-komercijas veikala ātrumu, un sniegt atbilstošu vērtējumu, kas var labi vai slikti ietekmēt Jūsu SEO rādītājus meklētāj programmu algoritmos.

Mūsu komanda spēs izveidot vai optimizēt Jūsu veikala ātru ielādes ātrumu, nodrošinot Jūsu klientu apmierinātību. Mēs izmantojam, gan dažādas tēmas, gan citus Magento piedāvātos rīkus, lai nodrošinātu maksimāli ātru ielādes laiku.

Hyva-speed-results 1

Telefoniem pielāgots

Mūsu speciālistu komanda nodrošinās to, ka Jūsu Magento veikals ir pilnībā optimizēts mobilajām ierīcēm, nodrošinot ērtu iepirkšanās pieredzi tiem klientiem, kas Jūsu veikalu apmeklē, izmantojot telefonu. Mēs izstrādājam mobilajām ierīcēm pielāgotus dizaina un funkcionalitātes risinājumus, kas ļaus Jūsu veikalam izcelties un piesaistīt plašāku klientu klāstu.Lielais interneta lietotāju skaits, kas izmanto mobilās ierīces, lai iepirktos internetā ir padarījis šo īpašību par absolūtu nepieciešamību visiem e-komercijas uzņēmumiem. Pielāgojoties klientu vajadzībām, mēs palīdzam palielināt konversijas līmeni un uzlabot klientu apmierinātību, veicinot Jūsu uzņēmuma izaugsmi.

hero-woo-builder 1 (1)

Krāsas, izmēri un citas variācijas

Krāsu, izmēru un citu elementu personalizēšana ir svarīga, lai izceltu jūsu produktus un zīmolu e-komercijas tirgū. Nodrošiniet saviem klientiem vislabāko iepirkšanās pieredzi Jūsu unikālajā, zīmolam atbilstošā veikalā. Mūsu pieredzējušie speciālisti strādās kopā ar Jums, lai izveidotu pielāgotas un efektīvas produktu lapas, kas stiprinās jūsu zīmola pozīciju tirgū un veicinās ilgtermiņa klientu uzticību un lojalitāti.

hero-woo-builder 1 (1)

Klienta kabinets, grozs, vēlmju saraksts, meklētājs

Sniedziet saviem klientiem iespēju izveidot savu profilu Jūsu internet veikalā, ļaujot ērti meklēt sev tīkamās preces, pievienot preces vēlmju sarakstam vai ievietot tās pirkuma grozā. Šīs iespējas ne tikai atvieglo iepirkšanās procesu, bet arī palīdz paaugstināt pārdošanas apjomus, ļaujot Jūsu klientiem veikt vairāk funkciju ar produktiem, kurus piedāvājat.

Mūsu komanda parūpēsies par to, lai Jūsu klients spētu iepirkties ērti un intuitīvi, uzlabojot iepirkšanās pieredzi un veicinot klientu lojalitāti. Spēsim pielāgot šīs funkcijas Jūsu un klientu prasībām nodrošinot gan funkcionalitāti, gan arī ērtu un piesaistošu dizainu.

Klienta kabinets, grozs, vēlmju saraksts, meklētājs

Sniedziet saviem klientiem iespēju izveidot savu profilu Jūsu internet veikalā, ļaujot ērti meklēt sev tīkamās preces, pievienot kādas preces vēlmju sarakstam vai ievietot tās pirkuma grozā. Šīs iespējas ne tikai atvieglo iepirkšanās procesu, bet arī palīdz paaugstināt pārdošanas apjomus, ļaujot Jūsu klientiem veikt vairāk funkciju ar produktiem, kurus piedāvājat.

Mūsu komanda parūpēsies par to, lai Jūsu klients spētu iepirkties ērti un intuitīvi, uzlabojot iepirkšanās pieredzi un veicinot klientu lojalitāti. Spēsim pielāgot šīs funkcijas Jūsu un klientu prasībām nodrošinot gan funkcionalitāti, gan arī ērtu un piesaistošu dizainu.

Veikali dažādām valstīm ar vienu Admin paneli

Jūs veicat tirdzniecību vairākās valstīs vai plānojat to uzsākt? Mēs Jums piedāvājam optimizēt esošo vai izveidot jaunu Magento veikalu, caur kura administrācijas paneli, Jūs varēsiet vienlaicīgi pārvaldīt savus internet veikalus, pat ja tie ir paredzēti dažādiem ārvalstu tirgiem.

Šī iespēja nodrošinās ne tikai ērtu veikalu pārraudzīšanu, samazinot laiku un darbības, kas jāveic, lai to izdarītu katram veikalam atsevišķi, bet arī ļaus Jums pārvaldīt šos veikalus vienlaicīgi. Samaziniet laiku, ko Jūs patērējat uz šīm darbībām un padariet savu darbu efektīvāku un ērtāku.

Klientu darbi

Klientu darbi

Mūsu vietne bija novecojusi, un radās komunikācijas problēmas ar iepriekšējo pakalpojumu sniedzēju. Ļoti priecājamies, ka mūsu ceļā ir parādījies WD Market. Tagad mums ir jauna moderna vietne mnmebeles.lv ar lielisku UI/UX dizainu. Komunikācija ar uzņēmumu ir nevainojama. Uzsākot auglīgu sadarbību ar WDM, ar viņu palīdzību turpinām attīstīties.

Ļubova

E-Commerce manager
Mana pieredze ar WD Market komandu ir bijusi lieliska. Viņi nemanāmi pārņēma mūsu iepriekš izstrādāto uz WordPress balstīto tīmekļa veikalu un ir nodrošinājuši pastāvīgu apkopi. Viņu tehniskā pieredze ir acīmredzama viņu risinājumos un uzlabojumu ieteikumos. Atsaucīgs un uzmanīgs pret detaļām. Saprātīgas cenas. Var ieteikt.
Kristīne Prāmniece
E-Commerce manager
Sadarbojāmies Sia Kokos mājaslapas jautājumos. Savas lietas spečuki. Vajadzības gadijumā operatīvi atrisina jebkuru problēmu kas var atgadīties ar lapu. Neierobežojas tikai ar tehnisko darbu izpildi, bet arī palīdz atrast optimālus risinājumus un proaktīvi sniedz dažādas rekomendāciajs kā uzlabot lapas efektivitāti! Iesakam
Andris Vizulis
Head of Marketing
Lieliska sadarbība, veicot sarežģītu mājaslapas uzturēšanu un meklējot nestandarta risinājumus. Profesionāla pieeja un atbalsts! Novērtēju uz mērķi orientētu komandas darbu!
Liene Valdniece
E-Commerce manager
WD Market piedāvāja dažādus ieteikumus un risinājumus mūsu zīmola vajadzībām. Atsaucīgs un vienmēr gatavs atrast kompromisus visās situācijās.
Evija Zuja
Marketing manager
Esam sadarbojušies vairākos projektos, vienmēr viss iet raiti. Kā arī ļoti patīk WDMarket Agile pieeja ar iespēju pielāgoties klienta vajadzībām jebkurā momentā.
Deniss Mihailovs
IT Project manager

Biežāk Uzdotie Jautājumi

Mūsu uzņēmums pievērš lielu uzmanību Magento veikalu drošībai, regulāri atjauninot sistēmas un izmantojot drošības protokolus, piemēram, ugunsmūrus un SSL sertifikātus. Mēs arī veicam regulāras drošības pārbaudes un skenēšanu, lai atklātu un novērstu iespējamos drošības draudus, nodrošinot, ka jūsu veikals ir aizsargāts pret jaunākajiem zināmajiem uzbrukumiem.
Magento platforma piedāvā plašas pielāgošanas iespējas, daudzfunkcionālu produktu pārvaldības sistēmu, elastīgas integrācijas ar trešo pušu risinājumiem un optimizācijas iespējas SEO. Tā ir izstrādāta tā, lai varētu tikt pielāgota Jūsu biznesa izaugsmei, nodrošinot atbalstu gan maziem, gan lieliem e-komercijas projektiem, un tādējādi piedāvājot ilgtermiņa risinājumu jūsu interneta veikala vajadzībām.

Jā, mēs piedāvājam pilnībā personalizētu dizainu un funkcionalitātes izstrādi, lai tas spētu atbilst Jūsu individuālajām biznesa prasībām un zīmola identitātei. Mūsu komanda strādā cieši kopā ar klientiem, lai izprastu viņu vajadzības un izstrādātu unikālus risinājumus, kas palīdz izcelties tirgū un uzlabot klientu pieredzi.

Mēs izstrādājam visus Magento veikalus, ievērojot “mobile-first” pieeju, nodrošinot, ka mājaslapas ir optimizētas un ērti lietojamas uz visiem ierīču veidiem, tostarp mobilajiem telefoniem un planšetdatoriem.

Mēs piedāvājam 24/7 tehnisko atbalstu, lai nodrošinātu, ka visi jautājumi un problēmas tiek risinātas operatīvi. Mūsu klientu atbalsta komanda ir apmācīta, lai ātri identificētu un novērstu problēmas, un mēs garantējam atbildi vienas stundas laikā, no jautājuma saņemšanas, atkarībā no problēmas sarežģītības.

Jā, viena no Magento platformas stiprām pusēm ir tās spēja integrēt dažādus trešo pušu risinājumus un moduļus, tostarp maksājumu sistēmas, krājumu pārvaldību, klientu attiecību pārvaldības sistēmas (CRM) un vēl daudz ko citu. Mūsu komanda palīdzēs jums izvēlēties un integrēt piemērotākos risinājumus, kas atbilst jūsu biznesa specifikai un vajadzībām.