E-pastu automatizācijas un kampaņas

Vai vēlaties sazināties ar klientiem ārpus sava tiešsaistes veikala? Atgādiniet viņiem par jauniem piedāvājumiem, aizmirstiem produktiem un vērtīgiem piedāvājumiem.

Vairāk Kā 150+ Zīmoli Uzticas Mums

Kļūsti Par Nākošo Veiksmes Stāstu

Kas ir e-pasta mārketings

E-pasta mārketings ir mūsdienīgs mārketinga rīks, kas sniedz uzņēmumiem iespēju sazināties ar saviem esošajiem un potenciālajiem klientiem. E-pasta mārketings sastāv no vairākām sastāvdaļām – Personalizēti piedāvājumi; Jaunu produktu paziņojumi; Atlaides un īpašie piedāvājumi un vairāk. E-pastus var pielāgot katram klientam vai klientu grupām atsevišķi, nodrošinot, ka jūsu klienti saņem patiesi aktuālus e-pastus. E-pasta mārketings ļauj e-komercijas platformām sazināties tieši ar klientiem, saglabājot viņu interesi un iesaistot veikala darbībās, kas galu galā veicina pārdošanas pieaugumu un klientu lojalitāti.

E-Pasta popup

E-pasta uznirstošie logi ir veids, kā iegūt jaunas e-pasta adreses no klientiem vai veikala apmeklētājiem. Šis uznirstošais logs parādīsies ekrānā, kad tiks atvērts interneta veikals, un tas ļaus apmeklētājam ievadīt savu e-pasta adresi, lai saņemtu vērtīgus piedāvājumus. Tas ir lielisks veids, kā iegūt plašāku e-pasta mārketinga auditoriju.

Kam to pielieto:

– Vienkāršs un neuzkrītošs veids, kā iegūt apmeklētāju e-pastu;

– Ērts veids, kā palielināt savu e-pasta mārketinga auditoriju;

– Iespēja pielāgot uznirstošo logu atbilstoši individuālajām vajadzībām;

Pamestā groza e-pasts

Gan lieli, gan mazi tiešsaistes veikali var sūtīt pamestus groza e-pastus, lai uzlabotu reklāmguvumu līmeni un atgūtu zaudētos ieņēmumus. Izmantojot e-pasta mārketinga programmatūru, jūs pat varat automatizēt procesu, lai jums nebūtu manuāli jāsūta katrs ziņojums.

Kam to pielieto:

– Pārdošana tiek palielināta

– Uzlabo reklāmguvumu līmeni

– Palielina klientu iesaisti un pieredzi

– Uzlabo klientu noturēšanu

Pamestā checkout e-pasts

Klients ir apskatījis preci, bet tā pazuda no interneta veikala? Varbūt tā bija tehniska kļūda un klients tomēr vēlas apskatīt šo preci. Atgādiniet viņam par to pa e-pastu. Tas ir noderīgi ne tikai klientam, bet arī jums kā tirgotājam.

Kam to pielieto:

– Pārdošana tiek palielināta

– Uzlabo reklāmguvumu līmeni

– Palielina klientu iesaisti un pieredzi

– Uzlabo klientu noturēšanu

Welcome e-pasts

Šī ir jūsu pirmā komunikācija ar jaunajiem klientiem, kuri ir pierakstījušies, lai saņemtu e-pastus no jūsu uzņēmuma. Sveiciena e-pasta ziņojumi ir labs veids, kā parādīt savu uzņēmumu no labākās puses. Šajā e-pastā klientu var iepazīstināt ar savu zīmolu, pastāstot vairāk par to, ko piedāvājat un kā varēsiet iepriecināt klientu. Sveiciena e-pasts ir labs veids, kā atstāt labu pirmo iespaidu, un tas var palīdzēt vairot uzticību un interesi par jūsu uzņēmumu.

Kam to pielieto:

– Izveido labu pirmo iespaidu

– Palielina klientu lojalitāti

– Iepazīstina jaunos klientus ar Jūsu zīmolu

Paldies par pirkumu e-pasts

Pasakiet klientam paldies par iepirkšanos jūsu veikalā. Tas ir ne tikai pieklājīgs veids, kā parādīt klientam, ka novērtējat viņa izvēli iepirkties pie jums, bet arī kalpo kā apliecinājums klientam, ka darījums patiešām ir noticis. Bieži vien klienti sagaida šādu e-pastu no uzņēmuma un ir neapmierināti vai apmulsuši, kad to nesaņem. Kā arī ja klients no Tevis ir nopricis vienu reizi, nopirks arī atkal. Šajā e-pastā nebeidzam pārdot un piedāvājam arī citus produktus.

Kam to pielieto:

– Uzlabo lojalitāti

– Palielina klienta kopējo čeku

Win-Back e-pasts

Mēs palīdzēsim jums piesaistīt klientus, kuri pārtraukuši iepirkšanos jūsu veikalā. Izmantojot rūpīgi izstrādātus, personalizētus un savlaicīgus e-pasta ziņojumus, mēs varam palīdzēt jums atjaunot saikni ar šiem klientiem, palielinot klientu lojalitāti un veicinot atkārtotus pirkumus. Izmantojot mūsu izdevīgās e-pasta stratēģijas, jūs varat sagaidīt ne tikai lielāku atgriešanas līmeni, bet arī uzlabotu klientu apmierinātību, piedāvājot tieši to, kas viņiem ir vissvarīgākais.

Kam to pielieto:

– Atgūst atpakaļ senus klientus

– Palielina pārdošanu un CLV(Customer Lifetime Value)

– Uzlabo komunikāciju ar klientiem

Dzimšanas dienas e-pasts

Dzimšanas dienas e-pasta mārketinga stratēģijas ir izstrādātas, lai jūsu klienti savā īpašajā dienā justos īpaši. Izmantojot personalizētus un radošus e-pasta ziņojumus, kuros ir iekļauti īpašie piedāvājumi vai atlaižu kuponi, mēs palīdzam jums izveidot spēcīgāku emocionālo saikni ar klientiem, vienlaikus veicinot pārdošanu un klientu lojalitāti. Dodiet klientiem iespēju saņemt mērķtiecīgus un personiskus sveicienus, kas ne tikai izceļ jūsu zīmola unikalitāti, bet arī liek klientiem justies novērtētiem un svarīgiem.

Kam to pielieto:

– Uzlabo klientu lojalitāti

– Palielina pārdošanu un CLV (Customer Lifetime Value)

Atpakaļ noliktavā e-pasts

E-pasta mārketinga kampaņas “Atpakaļ noliktavā” ir paredzētas, lai informētu jūsu klientus par iecienītāko produktu krājumiem. Šīs kampaņas ir svarīgas, lai noturētu klientus un veicinātu pārdošanu, ļaujot klientiem nekavējoties reaģēt un iegādāties produktus, kas viņiem ir bijuši svarīgi. Mūsu stratēģija ietver ne tikai informēšanu par produktu atkārtotu pieejamību, bet arī piedāvā iespēju izcelt līdzīgus vai radniecīgus produktus, kas varētu interesēt klientu. Šī pieeja ne tikai veicina atkārtotu pirkumu, bet arī palīdz palielināt vidējo pirkuma vērtību, piedāvājot klientiem papildu izvēles iespējas.

Kam to pielieto:

– Palielina pārdošanu

– Produktu reklamēšana

 

E-pasta kampaņas

Katra mūsu izveidotā e-pasta kampaņa ir izstrādāta, lai izceltu jūsu zīmola vērtības un piedāvājumu, izmantojot radošu saturu, pievilcīgu dizainu un aicinājumus uz darbību, kas mudina abonentus rīkoties. Mēs cieši sadarbojamies ar jums, lai izprastu jūsu mērķauditoriju un biznesa mērķus, nodrošinot, ka katra kampaņa ir pielāgota maksimālo rezultātu sasniegšanai. Ar mūsu profesionālo atbalstu jūsu e-pasta mārketinga kampaņas kļūs par spēcīgu rīku jūsu uzņēmuma izaugsmes veicināšanai.

Klientu darbi

Ko Saka Mūsu Klienti

Mūsu vietne bija novecojusi, un radās komunikācijas problēmas ar iepriekšējo pakalpojumu sniedzēju. Ļoti priecājamies, ka mūsu ceļā ir parādījies WD Market. Tagad mums ir jauna moderna vietne mnmebeles.lv ar lielisku UI/UX dizainu. Komunikācija ar uzņēmumu ir nevainojama. Uzsākot auglīgu sadarbību ar WDM, ar viņu palīdzību turpinām attīstīties.

Ļubova

E-Commerce manager
Mana pieredze ar WD Market komandu ir bijusi lieliska. Viņi nemanāmi pārņēma mūsu iepriekš izstrādāto uz WordPress balstīto tīmekļa veikalu un ir nodrošinājuši pastāvīgu apkopi. Viņu tehniskā pieredze ir acīmredzama viņu risinājumos un uzlabojumu ieteikumos. Atsaucīgs un uzmanīgs pret detaļām. Saprātīgas cenas. Var ieteikt.
Kristīne Prāmniece
E-Commerce manager
Sadarbojāmies Sia Kokos mājaslapas jautājumos. Savas lietas spečuki. Vajadzības gadijumā operatīvi atrisina jebkuru problēmu kas var atgadīties ar lapu. Neierobežojas tikai ar tehnisko darbu izpildi, bet arī palīdz atrast optimālus risinājumus un proaktīvi sniedz dažādas rekomendāciajs kā uzlabot lapas efektivitāti! Iesakam
Andris Vizulis
Head of Marketing
Lieliska sadarbība, veicot sarežģītu mājaslapas uzturēšanu un meklējot nestandarta risinājumus. Profesionāla pieeja un atbalsts! Novērtēju uz mērķi orientētu komandas darbu!
Liene Valdniece
E-Commerce manager
WD Market piedāvāja dažādus ieteikumus un risinājumus mūsu zīmola vajadzībām. Atsaucīgs un vienmēr gatavs atrast kompromisus visās situācijās.
Evija Zuja
Marketing manager
Esam sadarbojušies vairākos projektos, vienmēr viss iet raiti. Kā arī ļoti patīk WDMarket Agile pieeja ar iespēju pielāgoties klienta vajadzībām jebkurā momentā.
Deniss Mihailovs
IT Project manager

Biežāk Uzdotie Jautājumi

E-pasta automatizācija palīdz palielināt pasūtījumu skaitu, ļaujot laicīgi nosūtīt mērķtiecīgus ziņojumus esošajiem un potenciālajiem klientiem. Izmantojot personalizētus ziņojumus, kuru pamatā ir klientu uzvedība un pirkumu vēsture, varat veicināt atkārtotus pirkumus, palielināt klientu iesaisti un reklamēt jaunus produktus vai akcijas.

Jā, e-pasta automatizācijas risinājumi ir pilnībā integrēti visās populārajās e-komercijas platformās, tostarp Magento, WooCommerce un Shopify.

Mēs izmantojam detalizētus pārskatu un analīzes rīkus, kas ļauj mūsu klientiem reāllaikā izsekot savu e-pasta kampaņu rezultātiem. Tas ietver atvēršanas rādītājus, klikšķus, reklāmguvumu līmeni un (ROI). Šī informācija ļauj klientiem optimizēt savas turpmākās kampaņas, lai iegūtu labākus rezultātus.

Jā, mēs zīmējam individuāli e-pasta dizainus, kā arī gatavojam saturu. Mūsu dizaini ir pilnībā pielāgojami, lai tie atbilstu jūsu zīmola identitātei un komunikācijas mērķiem, un tie ir optimizēti, lai izskatītos lieliski visās ierīcēs un e-pasta platformās.