B2B Platformas izstrāde

– Ideāls risinājums B2B un B2B+B2C hibrīdveikaliem
– Dinamiska cenu politika un pasūtījuma nolikumi
– Vairumtirdzniecības pasūtījumu veidlapas,pirkumu saraksti, piedāvājumu komplekti
– Cenu pieprasījumi, pieeju ierobežošana viesiem
– Paplašināta B2B reģistrācija, sazināšanās,rēķinu apmaksa

Mums uzticas

Saziņa - komunicē ar klientiem

– Saziņa starp administratoru un klientiem
– Sarunu sadaļa pievienota personīgā konta logā
– 3 sarunu veidi: ziņojums, jautājums, piedāvājuma pieprasījums
– Paziņojumi e-pastā par jauniem ziņojumiem

Piedāvājumi un produktu komplekti

– Izveidojiet produktu komplektus un iestatiet vienību cenu
– Piedāvājumus padariet pieejamus tikai konkrētiem lietotājiem vai grupām
– Piedāvājumi parādās katra lietotāja Mans konts sadaļā
– Piedāvājumus var pievienot grozam un nekavējoties iegādāties

Pielāgoti lauki. Paplašināta B2B reģistrācija

– Pielāgotas reģistrācijas lomas (piemēram, rūpnīca, izplatītājs, B2B)
– Automātiska vai manuāla apstiprināšana katrā lomā
– Pielāgoti lauki: teksts, teksta laukums, skaitlis, faila augšupielāde, izvēlne, datums, telefons u.c.
– 10 noklusējuma B2B reģistrācijas lauki
– Īpašs PVN lauks ar VIES validācijas integrāciju

Apakškonti. Vairāki pircēji no viena konta

– Apakškonti var piekļūt konta cenām un produktiem
– Iestatiet atļaujas: veikt pasūtījumu, skatīt pasūtījumus, skatīt sarunas utt.
– Kolonā “Izvietoja” redzams, kurš veicis konkrēto pasūtījumu
– Konti un apakškonti var piedalīties tajās pašās sarunās
– Iestatiet vārdu, amata nosaukumu, tālruni, e-pastu, lietotājvārdu, paroli apakškontam

Vairumtirdzniecības lielapjoma pasūtījuma forma

– AJAX tūlītēja meklēšana
– Tūlītēja starpsummas aprēķināšana
– Īsais kods, ko var visur ievietot
– Saglabāt formas saturu kā “pirkumu sarakstu” vēlākai lietošanai
– “Pārdošanas pasūtījuma forma” pievienota sadaļā “Mans konts”

Klientu darbi

Klientu darbi

Mūsu vietne bija novecojusi, un radās komunikācijas problēmas ar iepriekšējo pakalpojumu sniedzēju. Ļoti priecājamies, ka mūsu ceļā ir parādījies WD Market. Tagad mums ir jauna moderna vietne mnmebeles.lv ar lielisku UI/UX dizainu. Komunikācija ar uzņēmumu ir nevainojama. Uzsākot auglīgu sadarbību ar WDM, ar viņu palīdzību turpinām attīstīties.

Ļubova

E-Commerce manager
Mana pieredze ar WD Market komandu ir bijusi lieliska. Viņi nemanāmi pārņēma mūsu iepriekš izstrādāto uz WordPress balstīto tīmekļa veikalu un ir nodrošinājuši pastāvīgu apkopi. Viņu tehniskā pieredze ir acīmredzama viņu risinājumos un uzlabojumu ieteikumos. Atsaucīgs un uzmanīgs pret detaļām. Saprātīgas cenas. Var ieteikt.
Kristīne Prāmniece
E-Commerce manager
Sadarbojāmies Sia Kokos mājaslapas jautājumos. Savas lietas spečuki. Vajadzības gadijumā operatīvi atrisina jebkuru problēmu kas var atgadīties ar lapu. Neierobežojas tikai ar tehnisko darbu izpildi, bet arī palīdz atrast optimālus risinājumus un proaktīvi sniedz dažādas rekomendāciajs kā uzlabot lapas efektivitāti! Iesakam
Andris Vizulis
Head of Marketing
Lieliska sadarbība, veicot sarežģītu mājaslapas uzturēšanu un meklējot nestandarta risinājumus. Profesionāla pieeja un atbalsts! Novērtēju uz mērķi orientētu komandas darbu!
Liene Valdniece
E-Commerce manager
WD Market piedāvāja dažādus ieteikumus un risinājumus mūsu zīmola vajadzībām. Atsaucīgs un vienmēr gatavs atrast kompromisus visās situācijās.
Evija Zuja
Marketing manager
Esam sadarbojušies vairākos projektos, vienmēr viss iet raiti. Kā arī ļoti patīk WDMarket Agile pieeja ar iespēju pielāgoties klienta vajadzībām jebkurā momentā.
Deniss Mihailovs
IT Project manager

Biežāk Uzdotie Jautājumi

Galvenās atšķirības starp B2B un B2C interneta veikaliem ietver sarežģītākas cenu noteikšanas struktūras, pasūtījumu apstrādes procesus un lietotāju piekļuves līmeņus. Mūsu risinājumi ir speciāli izstrādāti, lai izpildītiu visas šīs vajadzības, piedāvājot dinamisku cenu noteikšanu, pielāgotu pasūtījumu apstrādi un detalizētu lietotāju lomu un piekļuves pārvaldību.

Jā, mūsu risinājumi atbalsta vairāku līmeņu lietotāju piekļuves un atļauju sistēmas, ļaujot jums veidot hierarhisku lietotāju struktūru ar dažādām atļaujām. Tas ir īpaši svarīgi B2B vidē, kur dažādiem darbiniekiem un klientu grupām ir jāpiekļūst atšķirīgai informācijai un funkcijām, piemēram, cenu noteikšanai, pasūtījumu apstrādei un produktu katalogam.

Jā, mēs pilnībā apzināmies mobilo ierīču nozīmi mūsdienu biznesa vidē. Mūsu izstrādātie B2B risinājumi ir pilnībā piemēroti un optimizēti visām galvenajām mobilajām ierīcēm un pārlūkiem, nodrošinot vieglu piekļuvi Jūsu klientiem, pasūtījumu veikšanu un kontu parvaldību.

Mūsu B2B risinājumio tiek veidoti ar akcentu uz vieglu satura pārvaldību, ļaujot jums ātri un efektīvi pievienot jaunus produktus, kategorijas un veikt citus atjauninājumus. Administrēšanas panelis ir intuitīvs un lietotājam draudzīgs, nodrošinot to, ka Jūsu komanda var viegli veikt nepieciešamos atjauninājumus bez papildus tehniskās palīdzības.

Mūsu B2B veikalu risinājumi ir pielāgojami, tā tie lai atbilstu Jūsu vajadzībām un uzņēmuma specifikai. Pielāgots dizains, specifiska funkcionalitāte, integrācija ar trešo pušu sistēmām un automatizētu biznesa procesu konfigurācijas. Mēs strādājam cieši kopā ar mūsu klientiem, lai izprastu viņu vajadzības un izstrādātu risinājumus, kas precīzi atbilst šīm prasībām.

Pēc projekta pabeigšanas mēs piedāvājam plašu pakalpojumu klāstu, lai nodrošinātu Jūsu B2B platformas kvalitatīvu funkcionalitāti. Tas ietver regulāru tehnisko atbalstu, atjauninājumus un drošības aspektu uzlabojumus, kā arī konsultācijas un apmācības, lai palīdzētu jūsu komandai efektīvi pārvaldīt veikalu.